Organisatie voor pachters, eigenaren, grondgebruikers en erfpachters

Adviseurs

Adviseur

ing. A.F. van Rozen
Haren
rozen@blhb.nl
06-51379560


Lid Worden van BLHB

Wordt ook lid van BLHB

Advies

Leden met vragen over pacht- en grondzaken, erfpacht, koop en verkoop, en onteigening kunnen kosteloos oriënterend telefonisch advies vragen bij de landelijk adviseur ing. A.F. van Rozen. Niet-leden kunnen ook advies krijgen, maar hun zal het lidmaatschap onder de aandacht worden gebracht. Van Rozen is bij voorkeur overdag te bereiken. Bij herhaald advies of vervolg werkzaamheden worden kosten in rekening gebracht.

 

Onderstaande adviseurs kunnen u van dienst zijn bij diverse zaken. Zij handelen voor eigen verantwoordelijkheid. De BLHB ten aanvaard geen aansprakelijkheid voor vermeende onjuiste advisering van haar leden door deze adviseurs.  Om misverstanden te voorkomen is het raadzaam om over kosten en uurtarieven vooraf te communiceren.


------ Juridisch adviseurs --------------------------


Wijnkamp en Keulers  advocaten en fiscaal Juristen:
Mr . W. P . Keulers ,  mr . M. A. de Oude,
advocaten en procureurs,
Wattstraat 60
2723 RD Zoetermeer
Postbus 289, 2700 AG Zoetermeer
Tel.: 079 - 342 85 55 / Fax: 079 - 342 60 29
E-mail: wijnkamp@keulers.nl

 

Mr . A. J. Boonstra, advocaat
Noorderstations-straat 32
9717 KP Groningen
Tel.: 050 - 571 22 18 / Fax: 050 - 577 63 27

 

Mr . Th. J. H. M. Linssen, advocaten
Willem II straat 29A, Tilburg
Tel.: 013 - 542 04 00 / Fax: 013 - 543 04 08
E-mail: linssen@linssen-advocaten.nl

 

Remie Fiscaal Juridisch Adviesbuerau LLP
mr. R. Verbakel - Van Bommel
Liessentstraat 3
Uden
Tel. 0413-241060
e-mail: r.verbakel@remie.nl


Hekkelman Advocaten en Notarissen N.V.
Mr.  E.H.M.  Harbers
Mr. C.F. van Helvoirt
Prins Bernhardstraat 1, Nijmegen
Tel: (024) 3 828 492
Fax: (024) 3 828 372
e-mail: e.harbers@hekkelman.nl
e-mail: k.van.helvoirt@hekkelman.nl
www.hekkelman.nl

 

------ Adviseurs grond- en pacht  zaken: -----

 

Algemeen adviseur bedrijfsverplaatsing
en -beëindiging:
PSA Advies Sint Nicolaasga
S. Potijk,
Tel.: 0513 - 46 85 44
E-mail: info@psa-advies.nl

 

Taxateurs, adviseurs in pacht- en erfpachtzaken, onteigening en mediation:
Buro Loevesteijn,
A.J.P. Pullen
Tel: 0183 – 44 88 05
Fax: 0183 – 44 88 90
info@buroloevesteijn.nl
www.buroloevesteijn.nl


Adviseur in pacht- en erfpachtzaken
ing. A.F. van Rozen
Emdaborg 26
9751 SJ Haren
dvrozen@outlook.com
GSM: 06-51379560